OSOBNA ISKAZNICA OŠ NAD LIPOM

Datum rođenja: 1930.godine, Krajiška 40, Zagreb

Datum preseljenja: 1980.godina, Nad lipom 13/1, Zagreb

Provođenje programa:

• posebni nastavni planovi i programi za školovanje učenika: od 7. do 14. godine života (daljnje srednjoškolsko obrazovanje); od 7. do 21.godine života (od 17. do 21. godine radno osposobljavanje)
  • produženi stručni postupak (razvijanje vještina i navika, igre, šetnje, individualni, rehabilitacijski rad)
  • rehabilitacijski programi: logoterapija i kineziterapija
  • programi izvannastavnih aktivnosti (Školska zadruga, Školsko sportsko društvo, Klub mladih tehničara, zbor, instrumentalna radionica …)

ODLIKE ŠKOLE

• škola razvijene ekološke svijesti - međunarodna eko škola (programi promicanja pravilne prehrane, štednje vode, prikupljanja otpada, uređenja okoliša, štednje energije)
  • škola vježbaonica Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu
  • škola dobitnica Povelje grada Zagreba, Priznanja ministra i Povelje Edukacijsko rehabilitacijskog fakulteta
  • škola u kojoj pripravnici edukacijski rehabilitatori polažu stručne ispite za rad s učenicima po posebnim programima